Szrenicka Karta Wakacyjna 2017

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

DSCN2317

Koleżanki i koledzy, w związku z licznymi zapytaniami turystów i członków LOT, Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej na posiedzeniu w dniu 16.12.2016 roku podjął decyzję o kontynuowaniu w 2017 roku akcji Szrenicka Karta Wakacyjna.

szrennn

Jednakże biorąc pod uwagę, że LOT musi zacząć bilansować koszty akcji, oraz fakt uczestnictwa w wycieczkach coraz większej ilości turystów (zróżnicowanych wiekowo i kondycyjnie - w tym roku na niektórych wycieczkach było ponad 50 osób) musimy wprowadzić w przyszłym roku zmiany co do charakteru wycieczek (trasy, atrakcje - może wspólna akcja z Kolejami Dolnośląskimi) oraz podnieść opłaty. Ponieważ widoczne było, że największa ilość uczestników była z dużych obiektów propozycja opłat za SZKW (2 miesiące) jest następująca:

obiekty do 10 pokoi - 150 zł (było 100 zł)
obiekty 11 - 20 pokoi - 350 zł (było 200 zł)
obiekty powyżej 21 pokoi - 500 zł (było 300 zł)

Prosimy zainteresowanych o jak najszybsze zgłoszenie akcesu. Jednocześnie prosimy o ewentualne uwagi, pomysły i sugestie dotyczące modyfikacji naszej akcji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkich zainteresowanych powiadomimy o terminie spotkania dotyczącego Szrenickiej Karty Wakacyjnej.

Z turystycznym pozdrowieniem

W imieniu Zarządu LOT
Grzegorz Sokoliński
Przewodniczący