Kalendarium LOT

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

22.05.2015 - Twórca i honorowy komandor oraz honorowy prezes Biegu Piastów Julian Gozdowski w piątek 22 maja 2015 r. obchodził osiemdziesiąte urodziny.

 

Z tej okazji Zarząd LOT w Szklarskiej Porębie podziękował Julianowi Gozdowskiemu za wiele lat pracy na rzecz naszej miejscowości oraz złożył życzenia i wręczył okolicznościowy puchar wykonany na tą okoliczność w HSK Julia.

julian1


30.07 – 2.08.2015 LOT współorganizatorem i sponsorem 48 OTGPS.
Najstarsza w naszym mieście impreza turystyczna i muzyczna organizowana przez wrocławskich studentów przy wsparciu Uniwersytetu Przyrodniczego i naszego miasta borykała się w tym roku z problemem dopięcia budżetu Giełdy - problem w mniejszym lub większym stopniu coroczny, ale w tym roku spotęgowany wycofaniem się jednego z głównych donatorów.

LOT w Szklarskiej Porębie w trybie pilnym przygotował wniosek do UMWD i w ramach zadania publicznego uzyskał wsparcie Województwa Dolnośląskiego w kwocie prawie 10 tys. zł, dodatkowo LOT z własnych środków wsparł organizację 48 OTGPS na kwotę prawie 1500 zł.

48 OTGPS


07 – 08.2015 – Szrenicka Karta Wakacyjna

Uczestniczyło 28 obiektów, zorganizowano 36 wycieczek z przewodnikiem, łączne ponad tysiąc uczestników. Po raz pierwszy wśród uczestników losowano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów: Sudety Lift, Rodzinny Park Rozrywki ESPLANADA, Termy Cieplickie, BT Korona, Chata Izerska, Hotel Kryształ, Kort Tenisowy Biała Dolina, Karkonoski Park Narodowy, Księgarnia Libra. Na każdej wycieczce można było wylosować między innymi bilety na wyciąg, zjeżdżalnię Alpin Coaster, pakiety map i przewodników, wejściówki na baseny, bowling, wycieczki , korty czy też inne bezpłatne wycieczki.

IMG 1111

Start ze Skweru Radiowej Trójki

 

IMG 1115

Wycieczka po wizycie w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej

 

IMG 1117

W Starej Chacie Walońskiej