Apel do mieszkańców Szklarskiej Poręby

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W tym roku w Szklarskiej Porębie rozegranych zostanie aż 7 wyścigów w kolarstwie górskim. W Polsce nie ma drugiej takiej miejscowości, w której byłoby aż tyle zawodów MTB. To nas upoważnia do tego, aby powiedzieć, że pod Szrenicą rozgrywany jest cykl, który nazwaliśmy „MTB Szklarska Poręba”.  Od maja do września zawodnicy będą walczyć o punkty Grand Prix. Dlatego zwracamy się do mieszkańców Szklarskiej Poręby z prośbą o ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników cyklu. W zamian sponsorom oferujemy reklamę na stronie internetowej cyklu www.mtb.szklarskaporeba.pl , www.mtb.karkonosz.pl oraz reklamę podczas zawodów rozgrywanych w Szklarskiej Porębie, a także podczas działań prowadzonych PR.

Nagrodami mogą być weekendowe, a nawet tygodniowe pobyty dla dwóch osób, osprzęt rowerowy (przed zakupami prosimy o kontakt), lub po prostu przekazanie gotówki w formie darowizny na rzecz Lokalnej Organizacji Turystycznej z dopiskiem „nagrody MTB”.  Cykl „MTB Szklarska Poręba” już jest szeroko opisywany przez przede wszystkim rowerowe portale internetowe, co nie jest bez znaczenia przed sezonem wakacyjnym i podejmowaniu decyzji, gdzie wyjechać, którą miejscowość wybrać? O tym, że rowerzyści z roku na rok stanowią coraz większą grupę gości w sezonie letnim, świadczą nasze codzienne spostrzeżenia. Organizacja zawodów, a przez to obecność w mediach jest skuteczniejszą reklamą niż komercyjne ogłoszenia.

Organizatorem zawodów jest Lokalna Organizacja Turystyczna we współpracy ze Stowarzyszeniem Cyklistów „Szklarska Poręba na Dwóch Kółkach”. Poniżej kalendarz zawodów MTB w Szklarskiej Porębie:


3.05 Memoriał Jurka Zawadzkiego
7.06 Maraton Ducha Gór (XCM)

5.07 Uphill
6.07 Wyścig Australijski 
8.08. Festiwal Rowerowy – kryterium MTB
9.08. Festiwal Rowerowy – maraton
21.09 Maraton Jesienny - Jakuszyce


Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy organizacji zawodów o kontakt email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  potrzebna jest szczególnie obstawa tras zawodów, startu i mety. Wolontariuszom oferujemy dobre słowo.

Szklarska Poręba 23 kwietnia 2008r.
Lokalna Organizacja Turystyczna