Folder na targi

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Aktywnie w Górach - Szklarska Poręba zaprasza w Karkonosze i Góry Izerskie” – pod takim roboczym tytułem wkrótce wydany zostanie nowy folder reklamowy przygotowywany specjalne pod targi turystyczne w Polsce i zagranicą.

 

32 stronicowy folder A4 będzie przedstawiał walory turystyczne Szklarskiej Poręby i okolic, skupiając się nie tylko na aktywnych formach wypoczynku, ale także historycznych i poznawczych. Planowany nakład to 30 tysięcy egzemplarzy w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Zapewniamy dystrybucję na stoiskach Karkonoszy, Gór Izerskich, Sudetów i Dolnego Śląska podczas targów krajowych. 70 procent nakładu trafi na prezentacje targowe, około 25 procent do biur i ośrodków informacji turystycznej w kraju i zagranicą, a pozostała część do reklamodawców.

Uzupełniającą i wspomagającą formą reklamy będzie towarzysząca folderowi strona internetowa w trzech wersjach językowych. Reklamodawcy z folderu otrzymują darmową roczną promocję w internecie.

Wydawcą jest Lokalna Organizacja Turystyczna w Szklarskiej Porębie, której członkowie otrzymują 20 procentową bonifikatę.

Stawka za jeden moduł reklamowy (1/8 strony A4) wynosi 550 złotych, dwa moduły 1050 złotych, cztery moduły 2050, całą strona 4000 złotych netto (ceny nie dotyczą stron okładkowych +30%)

Członkowie LOT płacą odpowiednio 440 zł, 840 zł, 1640 zł, 3200 zł. Warunkiem skorzystania z bonifikat jest opłacenie składek na rok 2008 i brak zaległości.

 

Zainteresowani umieszczeniem swoich ogłoszeń proszeni są o kontakt email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 0503 048 026

 

Folder wydawany jest przy współudziale finansowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego.